Aby poznać cenę usługi, wypełnij poniższy konfigurator w 2 krokach.

Dezynfekcja zamgławianie

usługi dezynfekcji

Kup teraz
24/7
Zgodnie
z normami
Profesjonalne
środki
Własne
zasoby
1. NAJPIERW PODAJ MIEJSCE REALIZACJI USŁUGI
2. A NASTĘPNIE WPISZ ILOŚĆ M2 DO ZDEZYNFEKOWANIA (np. 25)

Całkowita cena usługi brutto (z VAT 23%) łącznie z dojazdem

W CELU USTALENIA CENY, SKONTAKTUJ SIĘ PRZEZ FORMULARZ KONTAKTOWY

Wybierz opcję KUP TERAZ
i przejdź do bezpiecznych płatności
Przelewy24, aby szybko i wygodnie
opłacić wybraną usługę
Jeśli wolisz tradycyjną drogę, ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE.
Skontaktujemy się z Tobą niebawem
celem potwierdzenia parametrów zlecenia
oraz ustalenia szczegółów płatności.

Na czym polega dezynfekcja przez zamgławianie?

To metoda sprowadzająca się do rozpylenia w powietrzu płynu dezynfekcyjnego w drobnych kroplach, dzięki czemu powierzchnia i elementy wyposażenia nie ulegają zamoczeniu. Sprawdza się szczególnie w halach magazynowych i produkcyjnych, a także w pojazdach drogowych i szynowych.

Zamów usługę dezynfekcji przez zamgławianie, jeśli dysponujesz pomieszczeniami o sporej kubaturze. Szybko rozprzestrzeniająca się mgła zadziała w nich efektywniej, w porównaniu do innych metod dezynfekcji. . Zamgławianie potrwa od 1 do 6 godzin, w zależności od wielkości pomieszczenia. Po 60 minutach oczekiwania na opadnięcie aerozolu, można ponownie korzystać ze zdezynfekowanych wnętrz.  Nie poświęcaj cennego czasu na konwencjonalne metody natryskiwania i wcierania – postaw na szybką i skuteczną dezynfekcję dużych przestrzeni w Twojej firmie.

Czy zamgławianie jest bezpieczne?

To metoda sprowadzająca się do rozpylenia w powietrzu płynu dezynfekcyjnego w drobnych kroplach, dzięki czemu powierzchnia i elementy wyposażenia nie ulegają zamoczeniu. Sprawdza się szczególnie w halach magazynowych i produkcyjnych, a także w pojazdach drogowych i szynowych. Zamów usługę dezynfekcji przez zamgławianie, jeśli dysponujesz pomieszczeniami o sporej kubaturze.

Szybko rozprzestrzeniająca się mgła zadziała w nich efektywniej, w porównaniu do innych metod dezynfekcji. Zamgławianie potrwa od 1 do 6 godzin, w zależności od wielkości pomieszczenia. Po 60 minutach oczekiwania na opadnięcie aerozolu, można ponownie korzystać ze zdezynfekowanych wnętrz.  Nie poświęcaj cennego czasu na konwencjonalne metody natryskiwania i wcierania – postaw na szybką i skuteczną dezynfekcję dużych przestrzeni w Twojej firmie.

Jak przygotować przestrzeń do zamgławiania?​

Ten rodzaj dezynfekcji wymaga niewielkich przygotowań. Z pomieszczenia należy usunąć wszelkie żywe organizmy, jak zwierzęta i rośliny. W kolejnych krokach trzeba zamknąć okna, wyłączyć klimatyzację i zasłonić szczególnie wrażliwe urządzenia elektroniczne. Nic więcej nie musisz robić – pomieszczenie jest gotowe na wejście naszej ekipy.

Kiedy wybrać ten rodzaj dezynfekcji?​

  • gdy chcesz zdezynfekować dużą przestrzeń w krótkim czasie
  • gdy w zakresie Twojego zainteresowania jest np. dezynfekcja magazynu, dezynfekcja hali logistyczno-produkcyjnej lub openspace w biurze
  • gdy chcesz uniknąć specjalistycznego, czasochłonnego przygotowania pomieszczenia
  • gdy chcesz zdezynfekować nawet wysoko położone obiekty i elementy wyposażenia
  • gdy chcesz zdezynfekować miejsca odwiedzane codziennie przez dużą liczbę osób
  • gdy we wnętrzu przeznaczonym do dezynfekcji jest zainstalowana klimatyzacja
Masz pytania?

Pozostałe usługi

Usługi
dezynfekcji
Usługi
porządkowe
Usługi dla
fotowoltaiki
Kolejne
wkrótce