Renowacja posadzki

Renowacja posadzki

Profesjonalne usługi polerowania i renowacji posadzki betonowej, lastryko, marmurowej oraz granitowej.

Usługę realizują specjalistyczne Grupy Mobilne Impel na terenie całego kraju.

Aby poznać cenę usługi wyślij do nas zapytanie wykorzystując formularz kontaktowy znajdujący się w dolnej części niniejszej strony lub skontaktuj się z nami przez livechat.

Na czym polega renowacja posadzki?

Kiedy Twoja posadzka jest matowa, porysowana i widać na niej ślady długoletniego użytkowania, warto skorzystać z usługi renowacji posadzek, którą zrealizują mobilne Grupy Porządkowo-Serwisowe Impel.

Posadzki przemysłowe i dekoracyjne z betonu polerowanego to skuteczne i stosunkowo niedrogie rozwiązanie. Doskonale sprawdzają się w takich obiektach jak  szkoły, szpitale, lotniska, sklepy i hurtownie wielkopowierzchniowe, dworce czy hale przemysłowe.

Odpowiednia technologia czyszczenia, szlifowania i impregnacji powierzchni pozwala zoptymalizować koszty wykonania usługi oraz następnie wpływa na łatwe utrzymanie czystości posadzki. Dzięki wykonaniu powyższych prac posadzki będą służyły użytkownikom przez wiele lat, zachowując przy tym estetyczny wygląd. 

Jaki zakres usługi możemy dla Ciebie wykonać?

Prace czyszczące oraz renowacyjne możemy wykonać na posadzkach betonowych, lastryko, gresowych czy kamiennych. Stosowana podczas usługi technologia impregnacji i szlifowania posadzek zakłada:

– wstępne szlifowanie powierzchni posadzki, które pozwala zachować w jak największym stopniu warstwę istniejącego utwardzenia powierzchniowego,

– chemiczne utwardzenie strefy przypowierzchniowej preparatami krzemianowymi, krystalizacja oraz wypełnienie porów,

– szlifowanie narzędziami diamentowymi o wysokich gradacjach,

– aplikacja konserwującego preparatu krzemianowo-polimerowego,

– dodatkowe polerowanie w celu nadania dodatkowego połysku.

Co zyskujesz dzięki renowacji posadzki bez względu na jej rodzaj?

 posadzka staje się gładka, twarda oraz nie pyli

– koszt eksploatacji oraz czyszczenia automatami myjącymi jest znacznie niższy niż wykonywanie tych prac ręcznie

– zregenerowana posadzka odzyskuje połysk i  rewelacyjnie wygląda

– zastosowanie technologii na nowych posadzkach betonowych z posypką podnosi jakość powierzchni oraz jej wygląd

– posadzka po regeneracji i impregnacji jest zabezpieczona przed wnikaniem płynów i brudu,

– stosujemy ekologiczną technologię-do regeneracji używamy tylko wody a do zabezpieczenia środków, które nie zawierają rozpuszczalników, poliuretanów, lotnych związków organicznych,

– dodatkowo usługę możemy wykonać w porze nocnej aby nie zaburzać pracy Twojego obiektu.

Jak realizujemy usługę renowacji posadzki ?

Polerowany beton np. w sklepach wielkopowierzchniowych, restauracjach, centrach handlowych staje się coraz popularniejszym wyborem. Nie tylko posadzki przemysłowe, a również wiele rozwiązań dekoracyjnych pozwala uzyskać niepowtarzalny efekt.

Podczas realizacji usługi wykorzystujemy technologię, która polega na  szlifowaniu, polerowaniu, utwardzeniu i impregnacji posadzki betonowej. Szlifowanie wykonuje się maszyną na wysokich obrotach z siatkami z mikro diamentem. Do realizacji usługi używamy również padów diamentowych, a powierzchnię utwardzamy i impregnujemy specjalistycznymi środkami chemicznymi zawierającymi krzemiany litu. Usługę wykonujemy w 3 krokach. W pierwszej kolejności usuwamy słabą górną warstwę posadzki. a następnie utwardzamy ją chemiczne. W ostatnim etapie dbamy impregnujemy całą powierzchnię, aby zapewnić trwałość wykonanej renowacji. Do procesu impregnacji stosujemy preparaty, które utwardzają matrycę betonu i zabezpieczają przed wnikaniem brudu i cieczy.

Czy stosowana przez nas technologia renowacji posadzki jest skuteczna?

W ramach realizacji usługi stosujemy technologię Lavina Floor. Pozwala ona na szlifowanie, czyszczenie i polerowanie nawet do 2000 m2 powierzchni dziennie. Jest jedną z najbardziej efektywnych technologii na rynku. Technologia Lavina Floor pod względem ekonomicznym wyprzedza swoją konkurencję. Technologia Lavina Floor Eco to optymalne rozwiązanie dla obiektów wielkopowierzchniowych o betonowej i kamiennej nawierzchni. Pozwala na skuteczną regenerację posadzki, w krótkim czasie i bez dużych nakładów finansowych. Podstawą technologii są wysokiej jakości narzędzia, wyposażone w siatki z mikrodiamentem Shine Pro Screen oraz diamentowe pady Shine Pro. Dzięki nim struktura betonu i kamienia nie zostaje naruszona, a efekt lśniącej, gładkiej powierzchni utrzymuje się przez długi czas.

Jak przygotować miejsce do wykonania usługi renowacji posadzki?

Nie będziesz musiał martwić się tą kwestią. Nasi technolodzy zajmą się właściwym przygotowaniem miejsca pracy.  

Wykonanie usługi renowacji posadzek rozpoczynamy od przeprowadzenia wizji lokalnej. Podczas tego spotkania zweryfikujemy możliwość rozładunku sprzętu do realizacji usługi. Sprawdzamy m.in. możliwość podłączenia maszyn do prądu, dostęp do wody oraz zapoznamy się z zasadami utylizacji ścieków obowiązującymi na Twoim obiekcie. Dzięki usłudze renowacji posadzek, staje się ona gładka, twarda i nie pyli. Prawidłowo wykonana usługa renowacji posadzek wpływa na obniżenie kosztów eksploatacji a  czyszczenie automatami myjącymi jest znacznie tańsze. Zregenerowana posadzka odzyskuje połysk i wygląda bardzo estetycznie przez długi czas.

Renowacja posadzki
Renowacja posadzki
Wyślij zapytanie