Pielęgnacja trawnika
KOSZENIE. WERTYKULACJA. AERACJA. NAWOŻENIE.
Wkrótce na Impel24.pl
Sprzątanie mieszkań i apartamentów
KOMPLEKSOWO. CAŁA POLSKA.
Wkrótce na Impel24
Poprzedni
Następny
Poprzedni
Następny

Kup teraz 24/7 Impel24.pl to bezpieczeństwo i wygoda zamawiania usług, połączone z przyjazną formą realizacji płatności. Serwis został zintegrowany z systemem obsługującym płatności - Przelewy24. Możesz z niego skorzystać po wybraniu opcji Kup teraz.

Jeśli chcesz zamówić usługę przez naszą stronę, ale nie masz dostępu do systemu bankowego umożliwiającego realizację płatności online, zachęcamy do skorzystania z alternatywnej opcji Złóż zamówienie. W tym przypadku niezwłocznie po otrzymaniu zamówienia, dział obsługi klienta Impel24 skontaktuje się z Tobą, aby sfinalizować płatność na bazie faktury proforma.

Własne zasoby Dysponujemy przeszkolonymi Grupami Mobilnymi, które dojeżdżają do wybranych lokalizacji. To jeden z fundamentów naszej strategii operacyjnej. Ludzie, ich wiedza oraz doświadczenie to nasz najcenniejszy kapitał. Przeszkolony personel daje gwarancję, że usługa zostanie zrealizowana w profesjonalny i skuteczny sposób. Kupując lub zamawiając usługę na Impel24.pl, masz pewność, że wykonamy ją na najwyższym poziomie.

Szybki czas reakcji Wiemy, jak ważny jest czas reagowania na potrzebę dezynfekcji przestrzeni lub powierzchni w sytuacji zagrożenia epidemicznego. Nasi klienci cenią nas za szybkość działania również w przypadku innych usług. Stale doskonalimy Grupy Mobilne Impel, inwestując w wiedzę, wyszkolenie oraz wyposażenie naszych pracowników działających w terenie.

Realizując strategię najwyższej jakości obsługi, stawiamy na elastyczność w ustalaniu z klientem terminu realizacji usług. Kiedy kupujesz lub zamawiasz usługę na Impel24.pl, możesz wskazać w kalendarzu preferowany termin realizacji.

Zgodnie z normami Realizując usługi dla naszych klientów, szczególną wagę przykładamy do ich jakości i bezpieczeństwa. Działamy zgodnie z normami oraz standardami stosowanymi przez firmy profesjonalnie zajmujące się dezynfekcją czy usługami porządkowo-czystościowymi.

Profesjonalne środki Nasze usługi realizujemy wykorzystując profesjonalne środki chemiczne, detergenty i specjalistyczne preparaty czyszczące. Doświadczenie zdobyte przy realizacji tysięcy zleceń usługowych na przestrzeni wielu lat, pozwoliło nam na pozyskanie unikalnej wiedzy, dzięki której możemy prawidłowo dopasować preparat do rodzaju powierzchni oraz specyficznych warunków realizacji prac.

Nasi klienci cenią nas za profesjonalizm. Jednym z jego istotnych wymiarów jest umiejętność dobierania odpowiednich narzędzi i środków do realizacji danego zadania. Podczas wszystkich wykonywanych prac korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych i certyfikowanych preparatów.

Ekspert w usługach Działamy na rynku usług nieprzerwanie od ponad 30 lat. Przez ten czas zdobyliśmy wiedzę i doświadczenie w zakresie wspierania naszych klientów – głównie przedsiębiorstw i instytucji wymagających profesjonalizmu i spełniania najwyższych standardów. Kupując lub zamawiając usługę na Impel24.pl, możesz oczekiwać szybkiej reakcji i skuteczności. Będziesz mieć pewność, że zostanie ona wykonana zgodnie z obowiązującymi normami, przez profesjonalnie przygotowanych pracowników, z wykorzystaniem certyfikowanych środków i sprawdzonych metod.

Usługi dla firm i instytucji
Usługi dla
firm i instytucji
Usługi dla osób prywatnych
Usługi dla
osób prywatnych
Pranie wykładziny i tapicerki
Pranie wykładziny
i dywanu
Pranie tapicerki meblowej
Pranie tapicerki
meblowej
Mycie farm fotowoltaicznych
Mycie farm
fotowoltaicznych
czyszczenie paneli pv
Czyszczenie
paneli PV
Szlifowanie posadzki betonowej
Renowacja
posadzki
mycie okien alpinistyka
Usługi
alpinistyczne
Usługi dezynfekcji
Usługi
dezynfekcji
Sprzatanie gabinetów medycznych
Sprzątanie gabinetów
lekarskich
Usługi DDD dezynsekcja deratyzacja
Dezynsekcja,
deratyzacja
Zarządzanie nieruchomością
Usługi dla
nieruchomości
Ochrona imprez
Ochrona
imprez
Mobilna wieża monitorująca
Wieża
monitorująca
Usługi zarządzania dokumentacją
Zarządzanie
dokumentami
OCR cyfryzacja dokumentów
OCR
faktur
Usługi kadrowo płacowe
Usługi
kadrowo płacowe
Usługi na cmentarzu
Usługi na
cmentarzu
Sprzątanie mieszkań
Wkrótce
Sprzątanie
mieszkania
usługi dla przemyslu
Kolejne
wkrótce

Wojciech WysockiWojciech Wysocki
11:05 25 Mar 22
Gorąco polecam firmę Impel24. Po pierwsze za przejrzystość strony oraz bardzo dobrą komunikację co ostatecznie doprowadziło do drugiej kwestii czyli szybkiego wykonania usługi mycia paneli PV. Sama usługa wykonana została w sposób profesjonalny i pomimo usytuowania paneli na dużej wysokości wszystko poszło sprawnie. Na pewno skorzystam jeszcze z usług firmy. Naprawdę warto.czytaj więcej
Łukasz WnukŁukasz Wnuk
12:57 07 Mar 22
Skorzystaliśmy z usługi prania wykładzin w naszym biurze. Wszystko odbyło się wzorowo zarówno pod kątem obsługi jak i późniejszej realizacji także POLECAM!
Obiad DomekObiad Domek
14:29 24 Feb 22
Korzystaliśmy już parę razy z usług dezynfekcji i deratyzacji naszych obiektów, zawsze sprawnie, szybko i w atrakcyjnej cenie. Polecamy
Marta HanzMarta Hanz
14:20 24 Feb 22
Parę dni temu korzystałam z Waszej usługi prania wykładziny i dywanu w moim mieszkaniu i muszę przyznać że efekt jest zaskakująco pozytywny, zazwyczaj nie wystawiam ocen pozytywnych, ale tym razem się należy 🙂 Dziękuję za sprawną akcję i polecam w 100%, wrócę do Was niebawem bo zbliża się wielkanoc, trzeba posprzątać kilka grobów. Pozdrowienia!czytaj więcej
Marian StaniszewskiMarian Staniszewski
14:15 24 Feb 22
Korzystałem z oferty Impel24 już kilka razy i grupa mobilna zawsze się sprawdzała w boju, polecam i na pewno wrócę jeszcze do Was. Dziękuję i pozdrawiam, Marian Staniszewski z Małżonkączytaj więcej
Gregory AkeremsGregory Akerems
11:59 24 Feb 22
Korzystałem z usług I24 już kilka razy, polecam!
MaGi MaGiMaGi MaGi
13:20 23 Dec 21
Polecam serdecznie sklep internetowy Impel24.pl. Usługi prania wykładzin i tapicerki oraz sprzątania grobu wykonane zostały rzetelnie i profesjonalnie, a przy tym ceny są bardzo atrakcyjne.czytaj więcej
Bartłomiej P.Bartłomiej P.
15:51 21 Dec 21
Polecam usługi mycia paneli pv!
Pcie Pcie02Pcie Pcie02
11:55 21 Dec 21
Polecam! Jestem bardzo zadowolona z usługi porządkowo-czystościowej wykonanej na cmentarzu.
Marcus MoMarcus Mo
09:28 21 Dec 21
Polecam, szybko i skutecznie wykonana usługa prania wykładzin i tapicerki meblowej.
js_loader